Uluslararası Ödemeler için Tacir Hesabı

Çevrimiçi tacir hizmetlerinize kaydolun ve müşterilerinizden kart ödemeleri alın.

Cardinity, size makul fiyatlı küresel finansal çözüm sunar. Cardinity'yle çeşitli işletme tipleri tacir hesabı açabilirler: düşük riskliden yüksek riskliye, işletmelerden tek sahipli yasal kuruluşlara kadar.
Tacir hesabı nedir?
Müşterileriniz tarafından aktarılan paraları almak için kullanılan özel bir banka hesabıdır. Ödeme noktası ve diğer birçok özellikle birlikte sunulur.
Neden tacir hesabına ihtiyacınız var?
Kredi ve bankamatik kartları, elektronik ödemelerin en popüler metodlarıdır. Çevrimiçi mağazanızda kartla satın alma seçeneği sunarak, arttırılmış karı kendinize garanti edersiniz.
Tacir hesabı nasıl alınır?
Başvuru formunu doldurun. 48 saat içinde cevap alacaksınız. Bize birkaç gerekli belgeyi göndermeniz gerekecektir, internet sitenizin tüm gereklilikleri yerine getirdiğinden emin olun ve nihayet işlem yapmaya başlayabilirsiniz.
Uluslararası Ödemeler için Tacir Hesabı

Tacir hesabı nasıl çalışır?

Müşteri, kredi veya bankamatik kartını kullanarak satın alım yapar. İşlem gerçekleştirilir ve yetkilendirilir. Para, müşterinizin kredit veya bankamatik kartından, sizin çevrimiçi Cardinity tacir hesabınıza aktarılır. Birkaç gün içinde para Cardinity'den doğrudan banka hesabınıza gider. Ödemeleri ne sıklıkla almak istediğinizi seçebilirsiniz: günlük, haftalık veya aylık.

 • Müşteri kredi veya bankamatik kartıyla ödeme yapar

 • İşlem yetkilendirilir

 • Para, tacir hesabınıza gönderilir

 • Banka hesabınıza düzenli ödemeler alırsınız

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, tüm süreç boyunca sizi yönlendireceğiz!

Cardinity tacir hesabının avantajları nelerdir?

 • Uygun
  Tüm hizmetlerin tek bir çatı altında toplanmasının rahatlığı. Cardinity, tacir hesabı, ödeme noktası ve alıcı banka olarak işlev görür.
 • Hızlı ve kolay
  Gereksiz evrak işleri yok. İmzalanacak sadece bir tacir sözleşmesi vardır! Hızlı bir kayıt prosedürü ve yardımsever müşteri desteği sizi bekler.
 • Makul-fiyatlı
  Makul fiyatlıdır. Kurulum, entegrasyon, aylık veya diğer gizli ücretler yoktur. Sadece müşteri internet sitenizden alım yaptığında ödeme yaparsınız.
 • Güvenli
  İşlemlerinizin korunması bir numaralı önceliğimizdir. Cardinity en yüksek PCI uyumluluğuna sahiptir. 3D Secure yetkilendirme ücretsizdir.

Tacir hesabı açın

E-mağazanızda kredi ve bankamatik kartları kabul etmeye başlamak için hemen kaydolun