Çevrimiçi Ödeme Noktası

Cardinity ödeme noktasıyla uluslararası siparişleri güvenli şekilde gerçekleştirin

Cardinity, dünyanın herhangi bir yerindeki müşterilerden kredi ve bankamatik kartı kabul etmeyi planlayan çevrimiçi tacirler için güvenilir hepsi bir arada çözüm sunar.
Hepsi bir arada kartla işlem yapma çözümü
Cardinity sadece uluslararası ödeme noktası olarak değil aynı zamanda da tacir hesabı ve ödeme gerçekleştirici olarak da işlev görür ve e-ticareti olabildiğince basit ve güvenli hale getirmek için tüm heyati güvenlik önlemlerini sunar.
Dünya çapında tüm ana kredi ve bankamatik kartlarını kabul edin
Dünya çapında tüm alıcılar herhangi bir para birimiyle size ödeme yapabilirler. Sadece MasterCard ve Visa'yı değil, aynı zamanda Maestro, Diners Club, Nexi (Carta Si), Dankort ve daha fazlası gibi diğer popüler yerel ve uluslarası kredi ve bankamatik kartlarını da kabul edebilirsiniz.
Basit entegrasyon
Cardinity dijital ödeme yöntemi, en popüler e-ticaret sistemlerine sorunsuz bir şekilde entegre olur. Size yüklemeye hazır modüller sunarız ve süreç boyunca yönlendiririz. Cardinity'nin geliştiriciler için net bir API kılavuzu ve gerekli dökümentasyonları bulunmaktadır.
Çevrimiçi Ödeme Noktası

Ödeme noktası nasıl çalışır?

İşlemlerinizin gerçekleşmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Cardinity sistemi, süreci sizin için yönetir ve paranızı alırsınız.

 • Müşteri

 • Tacir

  Ödeme Noktası
 • Tacir hesabı, alıcı banka, kart işlemcisi

  Kart ağları
 • Müşterinin bankası

Ödeme noktası, çevrimiçi mağazanızı alıcı bankaya (ve tacir hesabınıza) bağlar. Bu sürece şu aşamalar dahildir:
 1. Müşteri, ödeme sırasında kişisel ve kart bilgilerini girer ve kredi/bankamatik kartıyla ödemeyi seçer.
 2. İnternet siteniz müşteri verisini şifreler ve ödeme yöntemine gönderir.
 3. Sonrasında, veri aktarılır. Yetkilendirme için müşterinizin bankasına ulaşana kadar ödeme işlemcisi ve kart kuruluşlarıyla (Visa ve MasterCard) gider.
 4. Ödeme noktası, işlemin onaylandığı ve yetkilendirildiği cevabını alır ve bunu internet sitenize gönderir.
 5. Sipariş yaratılır ve para, müşterinizin banka hesabından tacir hesabınıza aktarılır.

Birçok harika avantajın tadını çıkarın

Cardinity'yle tüm işlemlerinizi takip edebileceğiniz ve faturalar, günlük ve genel raporlar dail olmak üzere ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabileceğiniz bir kişisel hesap alırsınız.

 • Fiyatlandırmamız basit ve şeffaftır. AB/EEA ülkeleri için kart kesintisi başına ödeme yapın ve ücretsiz olarak tüm özelliklerden faydalanın. Aylık, entegrasyon veya gizli ücretler yoktur. AB-dışı için sınır ötesi ücretleri uygulanır.
 • Cardinity sistemi, çeşitli abonelikler ve üyelikler için yinelenen faturalandırmayı destekler. Müşterilerinize sunmak istediğiniz plnları ve faturalandırma periyodlarını kişiselleştirebilirsiniz.
 • Kart işlemlerinizi gerçekleştirme için güvenli bir ortam sunarız. Aynı zamanda çevrimiçi dükkanınızda dolandırıcılık aktiviteleri riskini minimize etmek için 3D Güvenli yetkilendirme aracını da aktive ederiz.
 • Cardinity ödeme noktası süreci basitleştirir ve müşterilerinizin tek bir tıkla ödeme yapmalarına olanak verir. Kart verileri parçalanır ve daha sonraki satın alımlar için Cardinity sisteminde güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Ödeme Kabul Etmeye Başlayın

E-mağazanızda kredi ve bankamatik kartları kabul etmeye başlamak için hemen kaydolun.